• Nové

Vana do kufru - Toyota Corolla Hatchback (i hybrid), od 10/2018- (dolní kufr)

193386

571.07 Kč bez DPH

691 Kč s DPH
Dodání: 1 až 5 dnů
Počet
Produkt dostupný pro objednávky

 

U nás jste v bezpečí: SSL, GDPR, ...

 

Doprava od 1900 Kč zdarma kurýrem GEIS

 

Zboží bez obav, do 14 dnů lze vrátit nebo vyměnit

VANA BEZ PROTISKLUZOVÉ VRSTVY do vozu Toyota Corolla Hatchback (i pro verzi hybrid) pro spodní dno kufru, vyráběného od 18/2018, v letech 2019, až dodnes


Plastová vana se zvýšeným okrajem chrání kufr auta před znečištěním a poškozením. Typová vana je určena a přesně tvarována s ohledem na výstupky v podlaze pro konkrétní typ vozidla. Vanička má vyvýšený okraj cca 5 cm, tím chrání čalounění před kapalinami, jako jsou voda, oleje a benzín, ale i sypkými materiály jako písek, cement, hlína, mouka,... sníh nevyjímaje.

Lze ji využít při přepravě nákupu, také ji využívají myslivci na převážení zvěře či krmení, rybáři, řemeslníci, zahradníci, lyžaři a ti, kdo převážejí mokré nebo zašpiněné předměty či zvířata. Vana se snadno udržuje, stačí ji pouze omýt hadicí, případně kartáčem při větším znečištění.

Vana do zavazadlového prostoru je vyrobena z měkčeného plastu, je tudíž tvárná a dá se rolovat (pro případné uskladnění).


Ilustrační foto nezobrazuje přesný tvar vany do zavazadlového prostoru, ale pouze její vzhled pro vaši lepší představu.

DOSTUPNOST: Většina typů van BEZ PROTISKLUZOVÉ VRSTVY se vyrábí na zakázku a dodací doba je tedy cca 2-4 týdny. V případě, že chcete vanu, která je v ČR skladem, vyberte prosím vanu pod stejných číselným označením, ale v provedení S PROTISKLUZOVOU VRSTVOU.

193386

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nový uživatelký účet

Máte již účet?
Přejděte k přihlášení nebo Obnovte heslo