• Nové

Vana do kufru - Toyota Yaris Hybrid, 5dv., od 2020- (horní kufr)

193393

554.55 Kč bez DPH

671 Kč s DPH
Dodání: 1 až 5 dnů
Počet
Produkt dostupný pro objednávky

  Kvalitní zboží, podpora

(Zboží v nejlepším poměru kvalita/cena, rádi Vám s čímkoli poradíme)

  Kurýrní přeprava

(Zboží kurýrem až na Vaši adresu nebo na 606 výdejních míst)

  U nás jste v bezpečí

(Dbáme na Vaši bezpečnost, máme SSL, GDPR, ...)

VANA S PROTISKLUZOVOU VRSTVOU do Toyota Yaris Hybrid, 5dvéř, pro vrchní dno kufru, jehož výroba začala 2020 a pokračuje dodnes

Vany do zavazadlového prostoru GUARDLINER od společnosti Aristar jsou po celém povrchu neklouzavé, extrémně odolné a mají atraktivní design. Rohože jsou vyrobeny z TPE materiálu s vysokou pevností a pružností a jsou neklouzavé na horním i spodním povrchu. Rohože jsou vyrobeny na základě přesných laserových měření, která zajišťují 100% přizpůsobení tvaru kufru konkrétního vozu. Vany se vyznačují moderním vzorem a mají saténový povrch. 

Nabízené vložky zavazadlového prostoru vykazují vynikající odolnost jak při velmi nízkých (až -40 ° C), tak při velmi vysokých teplotách (až 80 ° C). Materiál, ze kterého jsou rohože vyrobeny, je odolný vůči účinkům mastných látek a chemickým faktorům.
Vanička má vyvýšený okraj cca 5 cm, tím chrání čalounění před kapalinami, jako jsou voda, oleje a benzín, ale i sypkými materiály jako písek, cement, hlína, mouka,... sníh nevyjímaje.

Lze ji využít při přepravě nákupu, také ji využívají myslivci na převážení zvěře či krmení, rybáři, řemeslníci, zahradníci, lyžaři a ti, kdo převážejí mokré nebo zašpiněné předměty či zvířata. Vana se snadno udržuje, stačí ji pouze omýt hadicí, případně kartáčem při větším znečištění.

193393

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nový uživatelký účet

Máte již účet?
Přejděte k přihlášení nebo Obnovte heslo