legend

HEYNER - Kompresor Big Air 40L, 12V

23710

1376.03 Kč bez DPH

1 665 Kč s DPH
Dodání: 1 až 5 dnů
Počet
Produkt dostupný pro objednávky

 

U nás jste v bezpečí: SSL, GDPR, ...

 

Doprava od 1900 Kč zdarma kurýrem GEIS

 

Zboží bez obav, do 14 dnů lze vrátit nebo vyměnit

Heyner Massair / ALCA 300W je výkonný kompresor značkové kvality od německého výrobce s napájením 230V / 50Hz. Doporučený na huštění pneumatik pro větší typy automobilů jako (SUV, Off-Road, nákladní automobily), samozřejmě může být použit i pro motocykly, kola, vzduchové matrace, čluny, míče atd ... Pro
huštění míčů, kol a matrací jsou přiloženy 4 ks adaptérů: 1ks Jehla, 2ks kuželů, 1 ks mosazná redukce na galusky (nafukovačky, gumové čluny, matrace, galusky, míče). Kompresor je bez zásobního zařízení (vzduchojemu). Ihned po zapnutí dodává stlačený vzduch. Dokáže vyvinout tlak až 10,5 Bar. Obsahuje manometr na měření tlaku, kabel délka 2,50m. Délka vysokotlaké hadice je 0,8m. Od podobných kompresorů se liší výrazně rychlejším plněním pneumatik a výrazně vyšší kvalitou. Pneumatika 175/75 R14 z 0,0 Bar na 2,3 Bar za cca 2 minuty.

- ideální do garáže
- výrazně usnadní a urychlí práci v domácnosti
- velmi spolehlivý pomocník
- snadno skladovatelný díky svým rozměrům.


autoweb.cz napsal:
Kontrolovat tlak v pneumatikách by řidič měl v ideálním případě jednou týdně. Možná se tomu budete divit, ale dělá to tak pětina řidičů. Nutno ovšem dodat, že ve Velké Británii. U nás si o tom nedělám iluze. Možná se Váš názor změní, až si poslechnete výsledky zajímavého průzkumu.

Každá desátá dopravní nehoda se stane na podhuštěné pneumatice a dlouhodobá jízda na poloprázdné gumě je důvodem k explozi pneumatiky ve třech čtvrtinách případů. A to jsou mezi řidiči individua, která tlak v pneu kontrolují maximálně jednou za rok! Přitom pneumatika podhuštěná na 80 % správné hodnoty zvyšuje o 12 % spotřebu paliva a o třetinu snižuje životnost pneumatiky.

Britové například doporučují mít v autě pro všechny případy malý kompresorek napájený z 12 V zásuvky v autě, použít takový kompresor dokáží i ženy a cena je celkem přiměřená ;).


23710

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nový uživatelký účet

Máte již účet?
Přejděte k přihlášení nebo Obnovte heslo