Vana do kufru - Alfa Romeo Giulia, od 10/2015-

G193261

595.04 Kč bez DPH

720 Kč s DPH
Dodání: 1 až 5 dnů
Počet
Produkt dostupný pro objednávky

  Kvalitní zboží, podpora

(Zboží v nejlepším poměru kvalita/cena, rádi Vám s čímkoli poradíme)

  Kurýrní přeprava

(Zboží kurýrem až na Vaši adresu nebo na 5500 výdejních míst PPL v ČR)

  U nás jste v bezpečí

(Dbáme na Vaši bezpečnost, máme SSL, GDPR, ...)

VANA DO KUFRU určená pro Alfa Romeo Giulia vyráběná od 10/2015, v letech 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, až dodnes

Vany do zavazadlového prostoru GUARDLINER od společnosti Aristar jsou po celém povrchu neklouzavé, extrémně odolné a mají atraktivní design. Rohože jsou vyrobeny z TPE materiálu s vysokou pevností a pružností a jsou protiskluzové na horním i spodním povrchu. Vany jsou vyrobeny na míru dané generaci a verzi vybavení vozu a jsou vyrobeny na základě přesných laserových měření, která zajišťují 100% přizpůsobení jejich tvaru tvaru kufru. Rohože se vyznačují moderním vzorem a mají saténový povrch. Materiál je pružný a nepraská.

Vany do kufru auta vykazují vynikající odolnost jak při velmi nízkých (až -40 ° C), tak při velmi vysokých teplotách (až 80 ° C). Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je odolný vůči účinkům mastných látek a chemickým faktorům. Zvýšený okraj koberce zabraňuje šíření vody nebo jiných nečistot za jeho povrch a poskytuje další ochranu vozu během přepravy. Rohože lze srolovat pro snadnou přepravu a skladování.
Materiál, ze kterého jsou vany vyrobeny, je zdravotně nezávadný a recyklovatelný. Výrobní proces rohoží kufru odpovídá normám ISO 9001, což zaručuje nejvyšší kvalitu zpracování a bezpečnost produktu.

Rohože jsou plně vodotěsné a lze je čistit běžně dostupnými čisticími prostředky, a to jak pod tekoucí vodou, tak pomocí vysokotlakého čističe.

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nový uživatelký účet

Máte již účet?
Přejděte k přihlášení nebo Obnovte heslo