Vana do kufru - Audi Q5 Plug-in Hybrid, od 1/2019-

194101

571.07 Kč bez DPH

691 Kč s DPH
Dodání: 1 až 5 dnů
Počet
Produkt dostupný pro objednávky

  Kvalitní zboží, podpora

(Zboží v nejlepším poměru kvalita/cena, rádi Vám s čímkoli poradíme)

  Kurýrní přeprava

(Zboží kurýrem až na Vaši adresu nebo na 1250 výdejních míst)

  U nás jste v bezpečí

(Dbáme na Vaši bezpečnost, máme SSL, GDPR, ...)

Popis

VANA S PROTISKLUZOVOU VRSTVOU do Audi Q5 Plug-in Hybrid, jehož výroba začala v 1/2019, pokračovala 2020 až dodnes

Vany do zavazadlového prostoru GUARDLINER od společnosti Aristar jsou po celém povrchu neklouzavé, extrémně odolné a mají atraktivní design. Rohože jsou vyrobeny z TPE materiálu s vysokou pevností a pružností a jsou neklouzavé na horním i spodním povrchu. Rohože jsou vyrobeny na základě přesných laserových měření, která zajišťují 100% přizpůsobení tvaru kufru konkrétního vozu. Vany se vyznačují moderním vzorem a mají saténový povrch. 

Nabízené vložky zavazadlového prostoru vykazují vynikající odolnost jak při velmi nízkých (až -40 ° C), tak při velmi vysokých teplotách (až 80 ° C). Materiál, ze kterého jsou rohože vyrobeny, je odolný vůči účinkům mastných látek a chemickým faktorům.
Vanička má vyvýšený okraj cca 5 cm, tím chrání čalounění před kapalinami, jako jsou voda, oleje a benzín, ale i sypkými materiály jako písek, cement, hlína, mouka,... sníh nevyjímaje.

Lze ji využít při přepravě nákupu, také ji využívají myslivci na převážení zvěře či krmení, rybáři, řemeslníci, zahradníci, lyžaři a ti, kdo převážejí mokré nebo zašpiněné předměty či zvířata. Vana se snadno udržuje, stačí ji pouze omýt hadicí, případně kartáčem při větším znečištění.

Detaily produktu

194101

Hodnocení

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nový uživatelký účet

Máte již účet?
Přejděte k přihlášení nebo Obnovte heslo